Ženská duše je trochu jiná než ta mužská. Její sny a touhy jsou v některých ohledech odlišné, v některých zase naprosto stejné, jako ty mužské. Podívali jsme se na zoubek otázce, která možná někdy mužům dost vrtá hlavou: Po čem vlastně ženy touží? Pátrali jsme a přinášíme několik zajímavých oblastí ženských tužeb.

Nezávislost

Ženská touha po nezávislosti má mnoho podob. Doby, kdy ženy neměly volební právo, jsou ty tam, a doba stále kráčí směrem k ženské emancipaci, rovnoprávnosti a nezávislosti. Ženy dnes touží řídit velké firmy, podnikají, řídí auta, taxi a prostředky hromadné dopravy. Ženy dokonce staví domy a opravují auta v autoservisech. Zatím jsou to ale spíše výjimky.

Ženy chtějí skvělý sex!

Žhavou oblastí, kde se to neobejde bez parťáka, je sex. Ano, umíme si představit večery strávené u obrazovek s hromadou erotických pomůcek a mokrým prostěradlem, tohle však považujeme pouze za jednu z forem sexuálního vybití pro chvíle, kdy být single už není tak úplně ono.

Velká část žen miluje sex. Alespoň ty, které ještě nemají děti. Nejvíc náruživé jsou ženy kolem 30. Už zjistily, kde jsou jejich preference, nejcitlivější místa a také znají svoje libustky v posteli. Zeptali jsme se několika žen v našem okolí. Co jsme se dozvěděli? Mají rády:

Rychlovku na přivítanou – když není možnost se s partnerem vidět každý den, sexuální touha roste. A pokud se partneři nevidí třeba celý týden, chuť na intimnosti naroste do nebeských výšin. Rychlovka má svoje jasné znaky. Začíná vášnivým líbáním, přeskočí předehru a jde se rovnou na věc!

Romantické večery

Pro ženy jsou romantické večery s partnerem většinou tou nejkrásnější odměnou… Slavnostní večeře, pohárek vína nebo sektu, lechtivé doteky pod stolem v restauraci. Mnoho žen také miluje procházky s partnerem a společné sledování romantických filmů.

Chce to parťáka

Pokud má žena pocit, ze je v životě na všechno sama, je zle. Může se tak dostat do nepříjemných stavů, někdy až úzkostí. Jaký je na to lék? Hodil by se partner, partnerka nebo proste blízká kamarádka. Člověk sice zvládne mnoho věci bez pomoci, ale pokud mu docházejí síly, je pomoc na místě.   

A už se dostáváme k jádru věci. Většina z nás potřebuje vedle sebe někoho, kdo mu občas s něčím pomůže. Ať už jsou to domácí práce, péče o auto nebo třeba stěhování. Ženská duše touží po zázemí a po někom, na koho se může spolehnout. 

Vzájemnou tělesnou blízkost

Ženy milují mazlení, oceňují, když je jim muž fyzicky nablízku, a když se jim věnuje. Každá unavená žena je vděčná například za pořádnou senzuální masáž. Ta se věnuje celému tělu, reflexním bodům a její funkce je navodit díky dotekům, masáži s éterickými oleji co nejpříjemnější pocity. Většina žen oceňuje, když ji na procházce partner drží za ruku, nebo při vhodné příležitosti něžně objímá.

Ženy chtějí orgasmus!

Ano, nejen muži jsou na tomto prožitku závislí. Pokud žena nemá pravidelný sex s následným orgasmem, může se to podepsat na jejím psychickém i fyzickém stavu. Jak je to s dosažením orgasmu a správném postupu, jak jej vyvolat?

Rytíře a ochránce!

Ano, přesto, že je dnes většina žen v hodně oblastech emancipovaná a buduje si jistou formu nezávislosti, pořád touží také po ochránci. Ať už je to ve společnosti, kdyby ji někdo obtěžoval, nebo třeba v lese při útoku divé zvěře.

A jak jste na tom vy? Našly jste mezi námi vyjmenovanými touhami ty svoje? Nebo touhy vaší partnerky? A znáte je vůbec? Pokud máte ve svém okolí ženy, které sní o zvláštních věcech, budeme rádi, když se díky vám objeví v našich komentářích.

Barbora Janošková