Renomované masážní salony (o eskort profesionálkách v Praze nemluvě) zaměřené na erotické služby bývají ke klientům velmi taktní. Často se nachází v neoznačených domech, protože řada zákazníků trvá na maximálním utajení návštěv. To znamená, že si kromě maséra nebo masérky nepřejí potkat nikoho dalšího, což jim studia pochopitelně umožňují. V Čechách se ve skutečnosti jen málokdo oficiálně přiznává k zálibě v erotických službách. Také proto si teď detailně rozebereme senzuální nabídku včetně nároků kladených na obsluhu. Alespoň získáte lepší představu o zákulisí slasti a dokážete pak ocenit kvalitní procedury.

Jaký typ ženy potkáte ve špičkových erotických službách 

Intimní masérky potřebují k úspěšnému výkonu svého povolání konkrétní vlastnosti. Klient od nich očekává vstřícný, proaktivní a chápavý přístup, který mu umožní nezbytné uvolnění během zákroku. Dívka se musí obstojně vyznat v lidské a především mužské psychologii, aby dokázala adekvátně reagovat na různá přání a potřeby.

Slečna, kterou si zákazníci doslova a do písmene pustí k tělu, musí rovněž vykazovat přirozenou inteligenci, protože i muži si chtějí popovídat. Ty nejúspěšnější masérky se obvykle domluví alespoň dvěma světovými jazyky a nemají pak nouzi o solventní hosty ze zahraničí.

V neposlední řadě potřebuje mít žena pracující v erotických službách kladný vztah k sexu, respektive ke způsobování rozkoše. Během masáží sice nedochází k souloži, ale na druhou stranu jednoznačně dochází k orgasmu zákazníka. Tak vypadá stručná charakteristika dámského personálu v exkluzivních salonech, kde se právě tento nadstandard logicky promítá do ceny.

Nároky na fyzické parametry jsou v top erotických službách neúprosné

Kromě speciální povahové výbavy disponuje ženská i mužská obsluha v intimní salonech nevšedním fyzickým vzhledem. Náročný klient totiž nemá ve zvyku smlouvat o výši své útraty, zato ale očekává prvotřídní kvalitu. Luxusní masérky jsou tedy nejen chytré a empatické, ale zároveň vypadají jako bohyně slasti. Muži si pak během erotické služby užívají výhled na jejich dokonalé křivky. Řada gentlemanů je rovněž vysazená na footjob, který se bez pravidelné pedikúry a nehtového stylingu neobejde. Nedílnou součást některých erotických služeb tvoří rovněž spodní prádlo, silonky a dokonce i obuv. To vše se opět započítává do taxy.

Mužský personál dbá o svůj zevnějšek stejně pečlivě jako ten dámský. Během masážního zákroku se tak můžete těšit na vypracované maskulinní typy, které vám dají pocítit svou sílu. Jak vidíte, není špičkový výkon v průběhu erotické služby zdaleka tak samozřejmý, jak se může na první pohled zdát. Stejně jako v jiných oborech, kde je součástí profese fyzická krása, vyžaduje i práce v intim sféře systematickou přípravu.

Láká vás iluze lásky? Máte ji mít

Ty nejlepší erotické služby dokáží uspokojit i takové rozmary, jako je touha zažít takzvanou girlfriend experience. To klade na masérku enormně vysoké nároky. Nejenže se musí celou dobu maximálně soustředit na profesionální masáž vašeho svalstva jako běžná masérka. Ještě musí obratně stupňovat, udržovat a někdy dokonce i oddalovat vaši rozkoš. A navíc se pro vás jako mávnutím kouzelného proutku promění na ženu vašich snů. Stane se milenkou, která vás činí šťastným. Bude vaší přítelkyní, pro níž jste jediným mužem na světě a kterému se dává celá včetně svých úst. Někdy může být iluze natolik přesvědčivá, až vám přijde líto z ní procitnout.

Nyní už zajisté chápete, že pro amatérismus není v top erotických službách místo. Když někdo vypadá jako modelka, mistrně ovládá fyzioterapii a psychologii a k tomu hraje líp, než hvězdy v Hollywoodu, právem si diktuje cenu. Zvlášť, když si zákazníci potrpí na luxus a diskrétnost. Tak na to myslete, až si poručíte špičkové erotické služby. A pošlete nám zprávu přes komentáře, jak se vám líbilo v ráji, samozřejmě inkognito.

Barbora Janošková